Papua New Guinea

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Papua New Guinea

Pārdod īpašumu Papua-Jaungvinejā

Papua-Jaungvineja atrodas Klusā okeāna dienvidrietumos un ietver Jaungvinejas austrumu reģionu un tā salas. To raksturo milzīga bioloģiskā un kultūras daudzveidība, un tā ir slavena ar pludmalēm un koraļļu rifiem.

Portmorsbija ir štata galvaspilsēta, un tā ir arī visapdzīvotākā pilsēta un galvenā osta.

Īpašumi pārdošanai Papua-Jaungvinejā, Portmorsbijā un citos pilsētu centros ir dārgi, un tas atspoguļojas arī par dārgajām precēm un pakalpojumiem, tostarp pārtiku, lietderību un drošību.

Pārdošanā esošo īpašumu pieejamība Papua-Jaungvinejā ir arī sistēmiska problēma, kuru mēģina risināt gan valdība, gan privātais sektors.

Aptauja, kas tika veikta 2018. gadā, norādīja, ka uztveramā nepieejamība kopš 2017. gada ir palielinājusies, un 87% respondentu uzskata, ka tai ir īpašums vai īpašums Papua-Jaungvinejā ir mēreni vai ļoti ilgtspējīgs (cieņa pret 85% 2017. gadā).

Kamēr tie, kuri uzskata, ka pirkt īpašumu Papua-Jaungvinejā ir ērti, pat ļoti ērti, samazinājās par 14% līdz 12%.

Piešķirt šīs izmaiņas ir grūti. Pieaugošā urbanizācija, tie, kas pārvietojas no lauku un pilsētu teritorijām darba un citu iespēju meklējumos, noteikti ir viens no veicinošajiem faktoriem.

Atkal vairākums cilvēku uzskata, kad ir labākais laiks iegādāties īpašumu pārdošanai Papua-Jaungvinejā, tomēr tas ir nedaudz samazinājies kopš 61% 2017. gadā, 56% 2018. gadā.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB